(Kliknij w nazwisko osoby aby zobaczyć opis)

Izabela Wójcicka - dyplomowana kosmetyczka

Izabela WójcickaIzabela Wójcicka jest kosmetyczką z dużym doświadczeniem. Wykonuje wszelkiego rodzaju zabiegi na twarz i ciało. Specjalizuje się również w masażach oraz wizażu. Swój zawód traktuje profesjonalnie, ale jednocześnie z ogromną pasją.

Często uczestniczy w szkoleniach branżowych, co stale umożliwia jej poszerzanie swojej wiedzy i zdobywanie nowych kwalifikacji. Posiada spore osiągnięcia w stylizacji i makijażu.

Jej hobby to malarstwo, dzięki czemu charakteryzuje się wrażliwością na piękno oraz ogromnym zmysłem estetycznym.

Wyznaje zasadę, że piękno zawsze kryje się w każdym człowieku, tylko trzeba pomóc je wydobyć.

Specjalizuje się w zabiegach anti-ageing, liftingujących, nawilżających twarz oraz zabiegach antycellulitowych, wyszczuplających i masażach.
Dodatkowo kompleksowo zajmuje się przygotowaniem panien młodych do ślubu.

 

Agata MazurekAgata Mazurek - konsultantka

Agata MazurekAgata Mazurek posiada wykształcenie pielęgniarskie. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Obecnie pracuje w szpitalu MSWiA na oddziale intensywnej terapii oraz klinice Revival Clinic na Wilanowie.
Studia ukończyła z wyróżnieniem na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Ciekawa wiedzy, poszerzająca swoje kompetencje poprzez kontakt z klientem, pracę w dynamicznym zespole oraz udział w różnego rodzaju szkoleniach branżowych.
Zagorzała pasjonatka swojego zawodu, sportu oraz zdrowego trybu życia.

 

 

monika rogalalek. med. Monika Rogala - medycyna estetyczna

monika rogala

lek. med. Monika Rogala, specjalista dermatologii i wenerologii oraz dermatologii estetycznej.

Wykształcenie: 

Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie

Dodatkowe umiejętności, certyfikaty:

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Posiada liczne dyplomy i certyfikaty z zakresu dermatochirurgii i medycyny estetycznej.


Zabiegi oparte na implantacji nici liftingujących.

Zabiegi:

Włosy:

- Diagnostyka i terapia wypadania włosów

Usta :

- Nawilżanie
- Modelowanie
- Powiększanie
- Poniesienie opadających kącików ust
- Korekta kształu ust
- Likwidacja zmarszczek tzw. „kodu kreskowego"

Broda:

- Modelowanie kształtu
- Likwidacja tzw. Kamienistej brody

Twarz :

- Nieoperacyjny lifting twarzy
- Przywracanie owalu twarzy
- Poprawa kolorytu i napięcia skóry
- Likwidacja bruzd i zmarszczek
- Likwidacja sińców pod oczami

dr Robert Matusiak - ginekolog, położnik

Robert Matusiak - specjalista ginekolog – położnik. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku (1995r). Od 12 lat asystent w  I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji z Onkologii Ginekologicznej. Główne zainteresowania zawodowe: ginekologia estetyczna, ginekologia operacyjna i onkologiczna (pełny zakres operatywny-klasyczna, endoskopowa, przezpochwowa). Zainteresowania pozazawodowe: film, teatr, książka, góry(Pieniny ), podróże.

dr Sławomir Wawrzyńczak - chirurg, medycyna estetyczna

Dr Sławomir Wawrzyńczak jest specjalistą chirurgiem, słuchaczem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
 
Ukończył Akademią Medyczną w Łodzi, a w 2001 roku zdał z wyróżnieniem egzamin na tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Swoje doświadczenie zdobywał na licznych konferencjach i szkoleniach medycznych. Posiadacz licznych Certyfikatów dokumentujących umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii naczyń, proktologii oraz badań USG.
Duża wiedza i doświadczenie oraz umiejętność doboru właściwej diagnostyki, a także skutecznego leczenia prowadzi do odmłodzenia wyglądu pacjenta, jak i zwiększenia sił witalnych.
 
Kompleksowe programy zabiegów wykonywane są przy dbałości o najwyższe standardy, a etyka lekarska, jak i pasja zawodowa zawsze stanowi priorytet dla dr Sławomira Wawrzyńczaka.
 
Specjalizuje się w zabiegach ambulatoryjnych chirurgii estetycznej (zmiany skórne – znamina, brodawki, torbiele, kaszaki, tłuszczaki, blizny, leczenie wrastających paznokci i grzybicy paznokci, esperal i inne), w medycynie estetycznej (likwidacja naczynek, depilacja, fotoodmładzanie, laseroterapia, wypełniacze, osocze bogatopłytkowe – REGENERIS, mezoterapia, leczenie trądziku, blizny i inne), w kompleksowym leczeniu otyłości (lipoliza laserowa i iniekcyjna), leczeniu chorób naczyń (skleroterapia i laseroterapia żylaków), a także w proktologii (m.in.małoinwazyjne leczenie hemoroidów).

dr Agnieszka Gręda - specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii

Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Pracę z pacjentami dermatologicznymi rozpoczęła w Szpitalu Dermatologicznym przy ul.Leszno 15 w Warszawie. Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym Centrum Dermatologii w Warszawie przy ul. Bursztynowej 2.  Wieloletni pracownik Oddziału Dermatologii Dorosłych, obecnie jedynego w woj. mazowieckim Oddziału Dermatologii Dziecięcej. Zajmuje się leczeniem chorób skóry, chorób przenoszonych drogą płciową i dermatologią estetyczną. Posiada duże doświadczenie w leczeniu zabiegowym i zachowawczym zmian skórnych, w tym również zmian umiejscowionych na narządach płciowych. Wykonuje zabiegi usuwania kłykcin kończystych, mięczaków zakaźnych, brodawek zwykłych, włókniaków, brodawek łojotokowych. Autorka i współautorka wielu publikacji naukowych.

cichon  Jakub Cichoń - trener personalny

cichonTrener Personalny z wieloletnią praktyką.
Czynny sędzia kulturystyki i fitness.
Licencjonowany międzynarodowy Personal Trainer.
Dyplomowany Menedżer Sportu.
Mgr AWF Warszawa.
Coach Wise. Prezenter ćwiczeń w programach telewizyjnych.

Marek Rodzen  dr nauk medycznych Marek Rodzeń - chirurgia ogólna i chirurgia onkologiczna

Marek RodzenDr nauk medycznych Marek Rodzeń jest absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończył w 1989. W roku 1990 został zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Tarnobrzegu, gdzie odbył staż, a następnie został zatrudniony na oddziale Chirurgii Ogólnej Urazowej  i Onkologicznej jako młodszy asystent. W roku 1993 uzyskał I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. Równocześnie pracował w Dziale Pomocy Doraźnej, Poradni Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Tarnobrzegu. Pracując jako asystent na Oddziale Chirurgii Ogólnej Urazowej i Onkologicznej zdobywał doświadczenie chirurgiczne i po odbyciu niezbędnych staży oraz po zdaniu egzaminów uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej. 

 

W latach 2005-2006 pracował dodatkowo w Poradni Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Przemyślu i odbył niezbędne kursy uzyskując uprawnienia wykonywania badań USG dopplerowskich naczyń żylnych i tętniczych kończyn górnych i dolnych. W 2006 w wyniku odbytego konkursu ofert otrzymał nominację na zastępcę ordynatora oddziału Chirurgi Ogólnej SP ZOZ w Drezdenku, gdzie pracował do 2007. Od października 2007 awansował na Kierownika Oddziału Chirurgi Ogólnej SPZOZ w Górze, gdzie kierował oddziałem do stycznia 2014. W 2008 podjął dodatkową pracę w Leszczyńskim Centrum Medycznym w Lesznie pracując w Poradni Chirurgii Ogólnej i Proktologicznej oraz Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej do listopada 2014. Podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe w roku 2009 uzyskał certyfikat umiejętności wykonywania badań endoskopowych przewodu pokarmowego. W 2015 roku uzyskał również tytuł specjalisty chirurgii onkologicznej oraz został wyróżniony dyplomem "Lekarza Najbardziej Godnego Zaufania 2015".

W 2010 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych broniąc pracę doktorską "Ostre schorzenia jamy brzusznej w materiale Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Górze" na Wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od roku 2011 wykonywał dodatkowo badania endoskopowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego na rzecz sieci Nowy Szpital sp. z  o.o. w Skwierzynie, Świebodzinie, Krośnie Odrzańskim i we Wschowie. W listopadzie 2011 rozpoczął specjalizację z chirurgii onkologicznej w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. W roku 2013 podjął dodatkową pracę w Poradni Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej PRO SPA NEO MEDICA  sp. z  o.o. w Poznaniu oraz w Regionalnym Centrum Zdrowia w Zbąszyniu, gdzie pełnił dodatkowo funkcję dyrektora do spraw medycznych. Od roku 2014 pracuje w Centrum Medycznym ALDE - MED w Zielonej Górze wykonując badania USG dopplerowskie żył i tętnic kończyn dolnych i endoskopowe przewodu pokarmowego oraz w Poradni Chirurgii Ogólnej MEDICAL w Lesznie. Od roku 2015 pracuje w Poradni Onkologicznej Nowego Szpitala Powiatu Krośnieńskiego w Krośnie Odrzańskim.

W czasie swej długoletniej pracy Dr nauk medycznych Rodzeń Marek zdobywał swą wiedzę i doświadczenie z chirurgii ogólnej, urazowej, naczyniowej i onkologicznej biorąc udział w wielu krajowych zjazdach i konferencjach medycznych. Pracując w swoich prywatnych  gabinetach w Górze i Lesznie zdobywa zaufanie wielu pacjentów, o czym świadczą opinie na portalu "Znany Lekarz.pl" oraz Certyfikat Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym "Laur Pacjent 2013" a także Certyfikat Eksperta w serwisie "ABC Zdrowie.pl".
Był również autorem publikacji medycznych i współautorem rozdziałów książek medycznych.
Specjalizuje się w operacjach chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej.
Posiada również umiejętności wykonywania zabiegów:

  • skleroterapii,
  • małoinwazyjnego usuwania żylaków metodą Barrona
  • obsługi lasera Fotona Spectro SP, Nd:Yag i Er:Yag
  • procedur ablacyjnych i nieablacyjnych
  • procedur z dermatochirurgii
  • lipolizy laserowej
  • wewnątrzżylnego usuwania żylaków

jarosz mini  mgr Joanna Jarosz - dietetyk i doradca żywieniowy

jarosz big

Zdrowiem i żywieniem interesowała się od wielu lat. W liceum wybrała profil biologiczny, gdzie mogła poznać podstawy funkcjonowania ludzkiego organizmu. Od tego czasu wiedziała, że jej misją jest niesienie pomocy innym, a jedyną możliwością połączenia tego z wyniesioną z domu pasją do zdrowego żywienia jest Dietetyka. Dyplom magistra dietetyki zdobyła na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, jednak już w czasie studiów zdawała sobie sprawę z tego, że wykształcenie uniwersyteckie, to za mało. Z tego względu chętnie uczestniczyła w konferencjach i szkoleniach. Aby móc holistycznie podejść do każdego Pacjentka, dodatkowo ukończyła podyplomowe studia pedagogiczne w Niepaństwowej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Białymstoku oraz Psychodietetykę w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Nieustannie poszerza horyzonty, aktualizuje dotychczas zdobytą wiedzę i kształtuje swój punkt widzenia poprzez udział w licznych zjazdach naukowych, a także na zgłębiając fachową literaturę z zakresu medycyny, dietetyki, psychologii oraz coachingu. 

Praktyczne doświadczenie zdobywała w szpitalach, placówkach oświatowych i poradniach dietetycznych, a także prowadząc zajęcia z zakresu żywienia dla trenerów fitness. Obecnie zajmuje się dietoterapią, profilaktyką chorób cywilizacyjnych i edukacją żywieniową w jednej z warszawskich klinik. Dzięki wielokierunkowemu wykształceniu stosuje różnorodne metody i indywidualne podejście do każdego Pacjenta, pomagając w wyznaczeniu celu i konsekwentnym dążeniu do niego. 

Dietetyka jest dla niej przede wszystkim życiową pasją. Stara się prowadzić zdrowy tryb życia i być przykładem dla swoich Podopiecznych, a największą satysfakcją jest dla niej radość z sukcesów swoich Pacjentów.

korkosz  dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska

 korkosz

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 2005 r. W 2012 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych a w 2013 r. - tytuł specjalisty w dziedzinie otorynolaryngologia. Przeprowadza konsultacje i zabiegi laryngologiczne, w tym. płukanie zatok, zakładanie tamponad, szycie ran, drenaż ropni. Wykonuje laserowe zabiegi w obrębie nosa, jamy ustnej i gardła, w szczególności kryptolizę migdałków, laserowe leczenie chrapania, krwawień z nosa, alergicznego i polekowego nieżytu nosa.

 

 

 

 

jan kosmider 1  lek. med. Jan Kośmider - ortopeda

 jan kosmider 1

Specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz chirurgii ogólnej.

JEDEN Z PREKURSORÓW STOSOWANIA W POLSCE TECHNIK ARTROSKOPOWYCH W LECZENIU BARKU.

Szkolił się zagranicą (m.in. we Francji i USA). Pracował w Szpitalu im Prof. Grucy w Otwocku m.in. na Oddziale Zapaleń Tkanki Kostnej, gdzie nabrał dystansu do zbyt pochopnego kierowania na leczenie operacyjne. Docenia skuteczność stosowania zachowawczych metod leczenia pacjentów takich jak rehabilitacja i trening medyczny.

Zdobywca nagrody głównej na Międzynarodowym Kongresie Medycyny Sportowej za cykl prac na temat biomechaniki barku i artroskopii barku.

Aktywny sportowo – uprawia wyczynowo pływanie. Wielokrotny mistrz Polski w pływaniu Masters.

 

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies zamknij ten komunikat. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj POLITYKĘ COOKIES.

Zaakceptuj cookies na tej stronie.