(Kliknij w nazwisko osoby aby zobaczyć opis)

Izabela Wójcicka - dyplomowana kosmetyczka

Izabela WójcickaIzabela Wójcicka jest kosmetyczką z dużym doświadczeniem. Wykonuje wszelkiego rodzaju zabiegi na twarz i ciało. Specjalizuje się również w masażach oraz wizażu. Swój zawód traktuje profesjonalnie, ale jednocześnie z ogromną pasją.

Często uczestniczy w szkoleniach branżowych, co stale umożliwia jej poszerzanie swojej wiedzy i zdobywanie nowych kwalifikacji. Posiada spore osiągnięcia w stylizacji i makijażu.

Jej hobby to malarstwo, dzięki czemu charakteryzuje się wrażliwością na piękno oraz ogromnym zmysłem estetycznym.

Wyznaje zasadę, że piękno zawsze kryje się w każdym człowieku, tylko trzeba pomóc je wydobyć.

Specjalizuje się w zabiegach anti-ageing, liftingujących, nawilżających twarz oraz zabiegach antycellulitowych, wyszczuplających i masażach.
Dodatkowo kompleksowo zajmuje się przygotowaniem panien młodych do ślubu.

 

Agata MazurekAgata Mazurek - konsultantka

Agata MazurekAgata Mazurek posiada wykształcenie pielęgniarskie. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Obecnie pracuje w szpitalu MSWiA na oddziale intensywnej terapii oraz klinice Revival Clinic na Wilanowie.
Studia ukończyła z wyróżnieniem na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Ciekawa wiedzy, poszerzająca swoje kompetencje poprzez kontakt z klientem, pracę w dynamicznym zespole oraz udział w różnego rodzaju szkoleniach branżowych.
Zagorzała pasjonatka swojego zawodu, sportu oraz zdrowego trybu życia.

 

 

monika rogalalek. med. Monika Rogala - medycyna estetyczna

monika rogala

lek. med. Monika Rogala, specjalista dermatologii i wenerologii oraz dermatologii estetycznej.

Wykształcenie: 

Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie

Dodatkowe umiejętności, certyfikaty:

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Posiada liczne dyplomy i certyfikaty z zakresu dermatochirurgii i medycyny estetycznej.


Zabiegi oparte na implantacji nici liftingujących.

Zabiegi:

Włosy:

- Diagnostyka i terapia wypadania włosów

Usta :

- Nawilżanie
- Modelowanie
- Powiększanie
- Poniesienie opadających kącików ust
- Korekta kształu ust
- Likwidacja zmarszczek tzw. „kodu kreskowego"

Broda:

- Modelowanie kształtu
- Likwidacja tzw. Kamienistej brody

Twarz :

- Nieoperacyjny lifting twarzy
- Przywracanie owalu twarzy
- Poprawa kolorytu i napięcia skóry
- Likwidacja bruzd i zmarszczek
- Likwidacja sińców pod oczami

dr Robert Matusiak - ginekolog, położnik

Robert Matusiak - specjalista ginekolog – położnik. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku (1995r). Od 12 lat asystent w  I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji z Onkologii Ginekologicznej. Główne zainteresowania zawodowe: ginekologia estetyczna, ginekologia operacyjna i onkologiczna (pełny zakres operatywny-klasyczna, endoskopowa, przezpochwowa). Zainteresowania pozazawodowe: film, teatr, książka, góry(Pieniny ), podróże.

dr Sławomir Wawrzyńczak - chirurg, medycyna estetyczna

Dr Sławomir Wawrzyńczak jest specjalistą chirurgiem, słuchaczem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
 
Ukończył Akademią Medyczną w Łodzi, a w 2001 roku zdał z wyróżnieniem egzamin na tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Swoje doświadczenie zdobywał na licznych konferencjach i szkoleniach medycznych. Posiadacz licznych Certyfikatów dokumentujących umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii naczyń, proktologii oraz badań USG.
Duża wiedza i doświadczenie oraz umiejętność doboru właściwej diagnostyki, a także skutecznego leczenia prowadzi do odmłodzenia wyglądu pacjenta, jak i zwiększenia sił witalnych.
 
Kompleksowe programy zabiegów wykonywane są przy dbałości o najwyższe standardy, a etyka lekarska, jak i pasja zawodowa zawsze stanowi priorytet dla dr Sławomira Wawrzyńczaka.
 
Specjalizuje się w zabiegach ambulatoryjnych chirurgii estetycznej (zmiany skórne – znamina, brodawki, torbiele, kaszaki, tłuszczaki, blizny, leczenie wrastających paznokci i grzybicy paznokci, esperal i inne), w medycynie estetycznej (likwidacja naczynek, depilacja, fotoodmładzanie, laseroterapia, wypełniacze, osocze bogatopłytkowe – REGENERIS, mezoterapia, leczenie trądziku, blizny i inne), w kompleksowym leczeniu otyłości (lipoliza laserowa i iniekcyjna), leczeniu chorób naczyń (skleroterapia i laseroterapia żylaków), a także w proktologii (m.in.małoinwazyjne leczenie hemoroidów).

dr Agnieszka Gręda - specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii

Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Pracę z pacjentami dermatologicznymi rozpoczęła w Szpitalu Dermatologicznym przy ul.Leszno 15 w Warszawie. Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym Centrum Dermatologii w Warszawie przy ul. Bursztynowej 2.  Wieloletni pracownik Oddziału Dermatologii Dorosłych, obecnie jedynego w woj. mazowieckim Oddziału Dermatologii Dziecięcej. Zajmuje się leczeniem chorób skóry, chorób przenoszonych drogą płciową i dermatologią estetyczną. Posiada duże doświadczenie w leczeniu zabiegowym i zachowawczym zmian skórnych, w tym również zmian umiejscowionych na narządach płciowych. Wykonuje zabiegi usuwania kłykcin kończystych, mięczaków zakaźnych, brodawek zwykłych, włókniaków, brodawek łojotokowych. Autorka i współautorka wielu publikacji naukowych.

cichon  Jakub Cichoń - trener personalny

cichonTrener Personalny z wieloletnią praktyką.
Czynny sędzia kulturystyki i fitness.
Licencjonowany międzynarodowy Personal Trainer.
Dyplomowany Menedżer Sportu.
Mgr AWF Warszawa.
Coach Wise. Prezenter ćwiczeń w programach telewizyjnych.

Marek Rodzen  dr nauk medycznych Marek Rodzeń - chirurgia ogólna i chirurgia onkologiczna

Marek RodzenDr nauk medycznych Marek Rodzeń jest absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończył w 1989. W roku 1990 został zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Tarnobrzegu, gdzie odbył staż, a następnie został zatrudniony na oddziale Chirurgii Ogólnej Urazowej  i Onkologicznej jako młodszy asystent. W roku 1993 uzyskał I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. Równocześnie pracował w Dziale Pomocy Doraźnej, Poradni Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Tarnobrzegu. Pracując jako asystent na Oddziale Chirurgii Ogólnej Urazowej i Onkologicznej zdobywał doświadczenie chirurgiczne i po odbyciu niezbędnych staży oraz po zdaniu egzaminów uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej. 

 

W latach 2005-2006 pracował dodatkowo w Poradni Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Przemyślu i odbył niezbędne kursy uzyskując uprawnienia wykonywania badań USG dopplerowskich naczyń żylnych i tętniczych kończyn górnych i dolnych. W 2006 w wyniku odbytego konkursu ofert otrzymał nominację na zastępcę ordynatora oddziału Chirurgi Ogólnej SP ZOZ w Drezdenku, gdzie pracował do 2007. Od października 2007 awansował na Kierownika Oddziału Chirurgi Ogólnej SPZOZ w Górze, gdzie kierował oddziałem do stycznia 2014. W 2008 podjął dodatkową pracę w Leszczyńskim Centrum Medycznym w Lesznie pracując w Poradni Chirurgii Ogólnej i Proktologicznej oraz Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej do listopada 2014. Podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe w roku 2009 uzyskał certyfikat umiejętności wykonywania badań endoskopowych przewodu pokarmowego. W 2015 roku uzyskał również tytuł specjalisty chirurgii onkologicznej oraz został wyróżniony dyplomem "Lekarza Najbardziej Godnego Zaufania 2015".

W 2010 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych broniąc pracę doktorską "Ostre schorzenia jamy brzusznej w materiale Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Górze" na Wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od roku 2011 wykonywał dodatkowo badania endoskopowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego na rzecz sieci Nowy Szpital sp. z  o.o. w Skwierzynie, Świebodzinie, Krośnie Odrzańskim i we Wschowie. W listopadzie 2011 rozpoczął specjalizację z chirurgii onkologicznej w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. W roku 2013 podjął dodatkową pracę w Poradni Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej PRO SPA NEO MEDICA  sp. z  o.o. w Poznaniu oraz w Regionalnym Centrum Zdrowia w Zbąszyniu, gdzie pełnił dodatkowo funkcję dyrektora do spraw medycznych. Od roku 2014 pracuje w Centrum Medycznym ALDE - MED w Zielonej Górze wykonując badania USG dopplerowskie żył i tętnic kończyn dolnych i endoskopowe przewodu pokarmowego oraz w Poradni Chirurgii Ogólnej MEDICAL w Lesznie. Od roku 2015 pracuje w Poradni Onkologicznej Nowego Szpitala Powiatu Krośnieńskiego w Krośnie Odrzańskim.

W czasie swej długoletniej pracy Dr nauk medycznych Rodzeń Marek zdobywał swą wiedzę i doświadczenie z chirurgii ogólnej, urazowej, naczyniowej i onkologicznej biorąc udział w wielu krajowych zjazdach i konferencjach medycznych. Pracując w swoich prywatnych  gabinetach w Górze i Lesznie zdobywa zaufanie wielu pacjentów, o czym świadczą opinie na portalu "Znany Lekarz.pl" oraz Certyfikat Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym "Laur Pacjent 2013" a także Certyfikat Eksperta w serwisie "ABC Zdrowie.pl".
Był również autorem publikacji medycznych i współautorem rozdziałów książek medycznych.
Specjalizuje się w operacjach chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej.
Posiada również umiejętności wykonywania zabiegów:

 • skleroterapii,
 • małoinwazyjnego usuwania żylaków metodą Barrona
 • obsługi lasera Fotona Spectro SP, Nd:Yag i Er:Yag
 • procedur ablacyjnych i nieablacyjnych
 • procedur z dermatochirurgii
 • lipolizy laserowej
 • wewnątrzżylnego usuwania żylaków

 

korkosz  dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska

 korkosz

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 2005 r. W 2012 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych a w 2013 r. - tytuł specjalisty w dziedzinie otorynolaryngologia. Przeprowadza konsultacje i zabiegi laryngologiczne, w tym. płukanie zatok, zakładanie tamponad, szycie ran, drenaż ropni. Wykonuje laserowe zabiegi w obrębie nosa, jamy ustnej i gardła, w szczególności kryptolizę migdałków, laserowe leczenie chrapania, krwawień z nosa, alergicznego i polekowego nieżytu nosa.

 

 

 

 

jan kosmider 1  lek. med. Jan Kośmider - ortopeda

 jan kosmider 1

Specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz chirurgii ogólnej.

JEDEN Z PREKURSORÓW STOSOWANIA W POLSCE TECHNIK ARTROSKOPOWYCH W LECZENIU BARKU.

Szkolił się zagranicą (m.in. we Francji i USA). Pracował w Szpitalu im Prof. Grucy w Otwocku m.in. na Oddziale Zapaleń Tkanki Kostnej, gdzie nabrał dystansu do zbyt pochopnego kierowania na leczenie operacyjne. Docenia skuteczność stosowania zachowawczych metod leczenia pacjentów takich jak rehabilitacja i trening medyczny.

Zdobywca nagrody głównej na Międzynarodowym Kongresie Medycyny Sportowej za cykl prac na temat biomechaniki barku i artroskopii barku.

Aktywny sportowo – uprawia wyczynowo pływanie. Wielokrotny mistrz Polski w pływaniu Masters.

bieniasz  dr n. med. Monika Bieniasz

 bieniasz

Dr n. med. Monika Bieniasz Specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii onkologicznej, specjalista transplantologii klinicznej, lekarz medycyny estetycznej.

Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Autorka pracy dyplomowej pt. "Zastosowanie komórek macierzystych w medycynie estetycznej i regeneracyjnej". Adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autor i współautor wielu prac publikowanych w indeksowanych czasopismach z dziedziny chirurgii, transplantologii i medycyny estetycznej, swoją wiedzę i umiejętności poszerza podczas uczestnictwa w licznych kursach i sympozjach w kraju i zagranicą.

Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Nagrody i wyróżnienia:

 • Nagroda Zespołowa VII edycji konkursu Wybitne Innowacje w Polskiej Ochronie Zdrowia - Złoty Skalpel 2015
 • Nagroda Zespołowa JM Rektora WUM za specjalne osiągnięcia (2015)
 • Srebrny Krzyż Zasługi Prezydenta RP (2016)
 • Brązowy Krzyż Zasługi Prezydenta RP (2009)

Znajomość języków obcych: 

 • język angielski – zaawansowany
 • język hiszpański - średniozaawansowany

 

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies zamknij ten komunikat. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj POLITYKĘ COOKIES.

Zaakceptuj cookies na tej stronie.